Кубок України: ТІМ СКУФ оформив вихід до Фіналу Чотирьох

20 січня у матчі-відповіді ¼ фіналу Кубка України ТІМ СКУФ знову довів свою переконливу перевагу над "Вінницькими Блискавками" і вийшов до Фіналу Чотирьох.

У першому матчі 17 грудня у Вінниці киянки обіграли "Блискавок" з перевагою у 42 очки 96:54. То ж фактично звітний поєдинок перетворювався на формальність. Але підопічні Марини Ткаченко не думали розслаблятися. Вже у першій чверті вони набрали 26 очок, а пропустили вдвічі менше. Не знаючи втоми, ТІМ СКУФ продовжував атакувати. В жодному з періодів він не набрав менше 20 очок. На останніх хвилинах інтрига трималася навколо питання – чи зможуть київські "пантери" набрати 100 очок, але "блискавки" проявили непоступливість і після кидка Наталі Скорбатюк ТІМ СКУФ більше не закидав, а "Блискавки" ще три очки набрали. У підсумку 93:57 на користь господарок. ТІМ СКУФ став третім учасником Фіналу чотирьох. Раніше це зробили Авангард та чинний володар Кубка ІнтерХім. Останній півфіналіст визначиться 21 січня, коли у Києві Динамо зіграє із Сузір’ям. У цій парі інтрига зберігається, адже у першому матчі у Рівному Сузір’я перемогло з перевагою у 9 очок.

Кубок України

20 січня

¼ фіналу
Матч-відповідь
ТІМ СКУФ
– Вінницькі Блискавки 93:57 (26:13, 20:14, 25:11, 22:19)

Найрезультативніші:

ТІМ СКУФ – Завідна (23 + 6 пдб), Уро-Нілє (16 + 12 пдб), Ольховик (12 + 8 пдб + 6 передач).

Вінницькі Блискавки – Омобогундже (18), Гаїв (12), Юркевічус (10 пдб).

Ольга Краєвська ("ТІМ СКУФ"): - для нас важлива кожна гра, чи то Балтійська Ліга, чи то Кубок, чи Чемпіонат. Налаштовуватися потрібно на будь-якого суперника. Головне – грати у свою гру і виконувати вказівки тренера. Після ігор з Цмокі і Горизонтом (у Балтійській Лізі – ред.) було непросто. У першій половині матчу було помітно, що ми не бігли, швидких проривів не було, перехоплень не було. Але потім усе владналося, ми виграли і задоволені.

Сінтія Омобогундже ("Вінницькі Блискавки"): - у ТІМ СКУФА більш досвічена команда, багато дівчат пограли за кордоном. У нас з команди ніхто за кордоном не грав, тільки у збірній України. Але ми старалися. Тепер переключимося на чемпіонат України і будемо боротися за вихід до плей-оф.

Фінал Кубку України: підсумкове відео
Відео14.03.2024
Дивіться відео хайлайтів фінального матчу Кубку України
Дмитро Клебан: Постiйно працюю та вдосконалююсь як гравець
Найкращий центровий Фіналу чотирьох про вирішальні матчі Кубка України, виступи Прометея у Вищій лізі та найближчі кар'єрні плани.
Глядачі створили неймовірну баскетбольну атмосферу: фотогалерея вболівальників Фіналу чотирьох Кубку України
Дивіться яскраві фото трибун ПС Венето під час матчів Фіналу чотирьох Кубку України
Прометей має перевагу над Дніпром в історичному розрізі
Дніпро склав компанію Прометею у фіналі Кубку України: коментарі після матчу зі Старим Луцьком
Тренери та гравці команд після півфінального матчу Кубку України Старий Луцьк – Дніпро