Суддівський семінар у Кременчуці: як управляти грою

Суддівський семінар у Кременчуці: як управляти грою
14 грудня 2016, 16:45Суддівство

У Кременчуці, на базі СДЮШОР №2 відбувся навчально-підготовчій суддівський семінар, у якому взяли участь судді-початківці, тренери ЗОШ та  ВНЗ міста та обласних центрів регіону (Комсомольськ, Полтава, Світловодськ, Глобино, Миргород та Кременчук).

      Основним завданням було донести до учасників семінару основні поняття та принципи з критеріїв суддівства, важливі аспекти управління гри та ньюансні моменти, що зазнали змін або коригувань. Розглянуто дуже багато контактних відеоситуацій з рєтельним аналізом, захисні дії гравців, різноманітні хитрощі у нападі та у захисті тощо.

      Велика подяка від Федерації Баскетболу України віце-президенту Полтавського регіонального осередку ФБУ та  президенту БК "Кремінь" Віктору Кобзистому який розвиває та підтримує баскетбол свого краю не тільки на професіональному рівні але і  на дитячому та юнацькому.

Семінар провів суддя ФІБА, відповідальний за суддівство у Департаменті з організації та проведення змагань ФБУ Микола Амбросов. Йому допомагали судді вищої ліги Олександр Опарин (Київ) та Ірина Сидоренко (Суми).