Результативність Овдєєнка не врятувала Запоріжжя

Результативність Овдєєнка не врятувала Запоріжжя
20 лютого 2016, 15:42Новини ФБУ

Запоріжжя програло вдома Миколаєву у матчі Суперліги Фаворит Спорт – 77:82.

Матч у Запоріжжі виправдав очікування. Інтрига зберігалася до останнього. У першій чверті на майданчику точилася рівна боротьба. У складі господарів активністю вирізнявся Овдєєнко. Саме його триочковий, передача та наступні два очки дозволили господарям виграти першу 10-хвилинку з +3.

У наступній чверті гості зуміли прибрати ініціативу до свої рук. На велику перерву миколаївці пішли з перевагою в 9 очок.

Та перелому в матчі це не принесло. Після перерви гра пішла за сценарієм запоріжців. Та запалу господарів вистачило лише наздогнати гостей. Далі почалися "гойдалки".

На початку вирішальної чверті почала позначатися невелика перевага миколаївців. Та запоріжці знову зуміли зменшити відставання. За чотири хвилини до сирени Овдєєнко триочковим до  мінімуму скоротив відставання, а у наступній атаці Рибалко встановив рівновагу – 74:74.

Однак після тайм-аута гості знову відірвалися на 5 очок. Овдєєнко вперше в матчі не забив триочковий, а у миколаївців Лук’янов забив з дальньої відстані в відповідь. Наступне влучання Чемякіна практично позбавило господарів шансів на успіх. Таким чином, 30 очок Овдєєнка не врятували його Запоріжжя від поразки – 77:82.

У наступному поєдинку Запоріжжя 5 березня зіграє в Одесі, а Миколаїв наступного дня зіграє вдома з Волиньбаскет-WOG.

СУПЕРЛІГА ФАВОРИТ СПОРТ

ЗАПОРІЖЖЯ – МИКОЛАЇВ – 77:82

Статистика матчу