Танцюй до Праги на ЄвроБаскет

Танцюй до Праги на ЄвроБаскет
05 квітня 2017, 17:23Новини ФБУ

Організатори жіночого чемпіонату Європи 2017 року пропонують уболівальникам музичний конкурс, за допомогою якого можна виграти квитки з проживанням на матчі фінальної стадій ЄвроБаскета.

За умовами конкурсу потрібно записати власне відео на офіційну пісню чемпіонату Європи Time to Shine. Далі кліп тривалістю в межах 1 хвилини потрібно опублікувати на власній сторінці Instagram з хештегом #EuroBasketWomen2017. Публікація має бути відкритою для загального перегляду.

Потім ці кліпи будуть опубліковані на офіційній сторінці конкурсу, де за них можна буде проголосувати. Голосування підтверджуються адресою електронної пошти або аккаунтом у мережі Facebook. У день можна проголосувати лише за один кліп. Робота, яка набере найбільше голосів – переможе. Переможці отримують два квитки на матчі та поселення в готелі під час заключного тижня чемпіонату Європи.

Конкурс проходитиме в три етапи. На кожному етапі є період надсилання відео та голосування, лише голосування та визначення переможців.

Оригінальне відео офіційної пісні жіночого ЄвроБаскета-2017 Olga Lounova. Time to Shine.Етапи конкурсу

I етап
3-30 квітня (надсилання відео та голосування)
1-7 травня (голосування)
8 травня (оголошення переможця етапу)

II етап
8-24 травня (надсилання відео та голосування)
25-28 травня (голосування)
29 травня (оголошення переможця етапу)

III етап
29 травня - 11 червня (надсилання відео та голосування)
12-14 червня (голосування)
15 червня (оголошення переможця етапу)

Нагадаємо, національна жіноча збірна України виступить на фінальному турнірі чемпіонату Європи, який пройде в Чехії з 16 по 25 червня. У кваліфікації наша команда виграла всі поєдинки, у тому числі двічі перемогла чинних чемпіонів континенту – Сербію.

На груповому етапі чемпіонату Європи збірна України гратиме в Градець Краловому проти Угорщини, Іспанії та Чехії.