Полтава – Івано-Франківськ: принципові протистояння жіночої Вищої ліги

"Полтава-Баскет" у черговому турі Вищої ліги на своєму майданчику приймав гостей із Івано-Франківська. Попри великий досвід суперника команда Юлії Старих боролася з усіх сил і зуміла довести справу до овертайму.

Баскетболістки з Івано-Франківська до Полтави приїхали у статусі фавориту. Клуб із Західної України ставить перед собою задачу посісти першу сходинку в турнірці.  Молода команда Юлії Старих тим не менш  попсувала нерви своїм суперницям. Особливо у другому матчі, де справа дійшла до овертайму.

Катерина Редюк, капітан БК "Франківськ":У нас є гравці які ще не зігралися,треба притертися. Сьогодні суперник був для нас не дуже складний, насправді, нам просто зігратися треба. Багато хворіє. Надалі нас більше буде.

У першому матчі команди довго йшли на рівних. Ще у третій чверті рахунок був 53:44 на користь полтавок, але потім гості зломили хід поєдинку і зуміли переконливо перемогти 71:89.

Юлія Старих, головний тренер "Полтава-Баскет": Налаштувалися, щоб програти якомога менше, і для нас був сюрприз, що так все добре пішло і ми навіть лідирували. Зламалися в кінцівці, бо не пішли кидки, дівчата почали поспішати. Плюс все влітало нам.

А ось друга гра тримала у напрузі до фінального свистка. Рівна гра і як результат нічия – 70:70. Пощастило гостям.  Влучний триочковий кидок під завісу гри -  і рефері фіксує фінальний рахунок матчу 70:73.

Юрій Процюк, головний тренер БК "Франківськ": Команда "Полтава-Баскет" несподівано для нас нав’язала боротьбу серйозну. Дівчата у Полтаві молоді ще в ДЮСШ грають, але вони сміливо так грали, навіть вигравали. Тому я задоволений тим як все скінчилося.

Після цих поразок команда Юлії Старих залишилася в середині турнірної таблиці. Наступний матч "Полтава-Баскет" проведе проти лідера чемпіонату – бердянської "Чайки".

Визначено символічну збірну сезону жіночої Вищої ліги
Яскравим Фіналом чотирьох в Івано-Франківську завершився сезон жіночої Вищої ліги 2023/24.
Шепелюк – MVP сезону жіночої Вищої ліги, Пазюк краща центрова, Полянська краща форвардиня
Визначені володарі індивідуальних нагород за підсумком сезону жіночої Вищої ліги
Франківськ-ПНУ — чемпіон жіночої Вищої ліги
У фіналі команд з Івано-Франківська перемогла Рівне-ОСДЮСШОР
Полтава-Баскет-СумДПУ в драматичному матчі виграла бронзу жіночої Вищої ліги
Об'єднана команда Полтави та Сум в останній атаці три очковим вирвала перемогу над Інваспортом
Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 – перший фіналіст плей-оф жіночої Вищої ліги
Господарки Фіналу чотирьох обіграли Полтаву-Баскет.
На цьому тижні пройде Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги
Вирішальні матчі чемпіонату пройдуть 13-14 квітня в Івано-Франківську у Франківськ-Арені.
Визначена символічна збірна та MVP дванадцятого ігрового тижня жіночої Вищої ліги
У Вищій жіночій лізі відбулись чергові матчі регулярного чемпіонату.