Балтійська Ліга: "останні репетиції" суперників ТІМ СКУФА

Балтійська Ліга: "останні репетиції" суперників ТІМ СКУФА
12 січня 2017, 11:26Новини ФБУ

14 січня у київському Палаці Спорту Тім СКУФ проведе перший з двох домашніх поєдинків. Суперницями українок буде білоруський ЦМОКІ. Цей поєдинок запланований на 14:00. А вже 17-го січня ТІМ СКУФ прийме іншу команду зі столиці Білорусі Горизонт. Перед від’їздом до Києва найближчі суперники ТІМ СКУФА проводять домашні матчі з чинним чемпіоном Балтійської Ліги литовським клубом Судува.

11 січня Горизонт вже зіграв з Судувою і результат виявився для господарок невтішним – 66:85. У білорусок у звітному матчі не грала одна з ключових гравчинь Марина Кресс. Що ж до новачка Горизонта француженки Найят Ордад, то вона не заявлена на Балтійську Лігу. Відтак зупинити Лауру Сваріте і Грету Тамасаускайте господаркам не вдалося. Попри відчайдушний спротив Юлії Ритікової та Тетяни Цирульової (35 очок на двох) фінальна сирена зафіксувала перевагу "Судуви" у 19 очок. Вагомий внесок у перемогу гостей зробила українка Катерина Добрікова. Вона завершила звітне протистояння з третім показником результативності у "Судуві" - 16 очок.Балтійська Ліга
11 січня
м. Мінськ

Горизонт – Судува 66:85
статистика матчу 

Найрезультативніші

Горизонт – Ритікова 20 очок 5 підбирань, Цирульова 15 очок 5 передач, Шиловіч 13 очок 4 передачі

Судува – Сваріте 20 очок 8 підбирань, Тамасаускайте 19 очок, 8 передач, Добрікова 16 очок.

12 січня "останню репетицію" перед від’їздом до Києва проведе Цмокі. Його "проекзаменує" у Мінську знов таки "Судува".

Купуйте квитки на київські матчі ТІМ-СКУФА у Балтійській Лізі за посиланням.

Попри грунтовну ігрову практику команд з Білорусі ТІМ СКУФ націлений вдома на дві перемоги. Саме вони дозволять команді вийти до наступного кола Балтійської ліги. Втілювати переможний задум Марини Ткаченко на паркеті є кому: так Міріам Уро-Ніле  лідирує у списку найрезультативніших гравців Балтійської Ліги – її показник 24 очки за матч. Показник ефективності у неї також найвищий – 28,2. У Топ-5 гравців Балтійської Ліги за результативністю перебуває і киянка Дар’я Завидна – 18,5 очок в середньому за гру.

Турнірна таблиця

Як бачимо, ще один представник України у Балтійській Лізі - одеський ІнтерХім-СДЮСШОР посідає четверту сходинку у групі B. Найближчі матчі підопічні Ірини Щипакіної проведуть у Каунасі проти тамтешнього Айстеса, аутсайдера групи, 19 і 20 січня.

На другому етапі переможці груп зіграють за титул чемпіонок Балтійської Ліги, команди, що посіли другі місця – за підсумкове третє місце, А3 і В3 – за 5 місце і А4 та В4 – за 7 підсумкове місце.

У сезоні 2005/2006рр. ТІМ СКУФ посів друге місце у Балтійскькій Лізі, сезоном раніше (2004/2005рр.) – третє місце.
ІнтерХім-СДЮСШОР у сезоні 2015/2016рр вийшов у Фінал чотирьох Балтійської Ліги, посів 4 місце.