"Будівельник" здобув вольову перемогу в Запоріжжі

"Будівельник" здобув вольову перемогу в Запоріжжі
25 грудня 2016, 15:48Новини ФБУ

Анкета матчу
Запоріжжя. СК ЗАБ
"Запоріжжя-ZOG" – "Будівельник" – 74:89 (21:23,  28:18, 6:21, 19:27)

Найрезультативніші гравці
"Запоріжжя-ZOG": Конате - 24 очки, 9 підбирань, 1 передача, 2 блок-шоти.
"Будівельник": Дугат - 17 очок, 6 підбирань, 4 передачі, 3 перехоплення; Отверченко - 16 очок, 4 підбирання, 2 передачі, 1 перехоплення.

Повна статистика матчу

Хід гри
Гості з перших секунд спробували чинити максимальний тиск на господарів. Однак запоріжці відбили стартові атаки киян, а новачок команди Носков триочковим відкрив рахунок. Гості відповіли триочковим Зотова. Поступово кияни вийшли вперед, та запоріжці не дозволяли їм суттєво збільшити перевагу.

Друга чверть також почалася з обміну триочковими. Таким чином Крутоус відповів на влучання Кондракова. Однак господарі на цьому не зупинилися – ще двічі з-за дуги влучив Рибалко. Запоріжці вийшли вперед. У киян не все виходило в атаці, а на підбираннях вони поступалися запоріжцям. Та все ж поступового гості майже наздогнали господарів, але встановити паритет не вдалося. Піймав кураж Конате, який набрав 15 очок за другу половину чверті. На перерву господарі забезпечили собі 8 очок переваги. Конате набрав 21 очко за першу половину гри. Носков за цей час підібрався до дабл-дабл – 9 очок, 8 підбирань. Запоріжці перевершили киян за підбираннями – 26:19. Також краще влучали з дальньої відстані – 9 з 20-ти.

По перерві гра відновилася за схожим сценарієм. Кияни спробували скоротити відставання, зменшили його до трьох очок, однак господарі досить швидко збільшили різницю до семи. Але в другій половині третьої чверті кияни перебрали ініціативу в свої руки. У підсумку перед заключною чвертю "Будівельник" вже мав 7 очок переваги.

У заключній частині поєдинку кияни вже свого не впустили. Господарі тричі влучили з-за дуги, але цього було замало, аби зломити гостей. Під завершення гри на майданчик у запоріжців вийшов Биков, який нещодавно зробив квадрупл-дабл в Першій лізі. Однак 57 секунд до сирени стали лише символічним знайомством з елітним дивізіоном. Результивний у першій половині Носков так і не довів у другій справу до дабл-дабл. У підсумку 16-та перемога "Будівельника" в чемпіонаті.

Герої матчу
Конате допоміг господарям захопити ініціативу у першій половині гри, зробивши реальними сподівання на перемогу.
Зусилля Дугата та Отверченка в другій половині дали киянам можливість повернути гру на свою користь та здобути перемогу.

Найближчі матчі
Наступні поєдинки суперники зіграють в січні.