Хімік – Дніпро 72:78 (22:24, 14:19, 23:18, 13:17)

Хімік: Сміт 17 + 5 передач, Рябрчук 17, Лав 13 + 9 підбирань

Дніпро: Мішула 20 + 6 підбирань + 4 передачі, Тимофеєнко 16, Загреба 15 + 7 підбирань, Глєбов 12

Хід гри

Матч почався у високому темпі - обидва колективи демонстрували цікаву гру в атаці, трохи забувши про захист. У Хіміка відмінний відрізок у стартовій десятихвилинці видав центровий Лав, який набрав 11 очок за чверть з-під щита. Однак гості набирали очки більш рівномірно: Дніпро також багато набирав через фарбу і що найголовніше атакував з більш високим відсотком.

У другій чверті результативність трохи впала - гра стала більш в'язкою, а на паркеті почалася справжня рубка. У складі гостей варто відзначити Глєбова, який з 12 очками став найрезультативнішим у першій половині. Що найголовніше, Дніпру вдалося перекрити кисень супернику в захисті, і закрити трьохсекундну - Лав за другу чверть не набрав жодного очка після бенефісу в дебюті гри. При цьому Дніпро продовжував краще атакувати з гри, а точний дальній у виконанні Мішули під завісу першої половини матчу встановив 7-очкову перевагу гостей.

Третю чверть можна охарактеризувати, як битву Хіміка проти Мішули. Захисник Дніпра провів результативну десятихвилинку, набравши 11 очок. Саме фантастична гра захисника багато в чому дозволила Дніпру вперше в матчі отримати двозначну перевагу, яку правда, южненці швидко нівелювали. Точні триочкові Прокопенка і вдалий відрізок в захисті дозволили Хіміку піти на останню перерву, маючи лише 2 очки відставання від Дніпра.

У заключній десятихвилинці вирішальним став ривок 9:0 у виконанні Дніпра. Команда Журавльова вбігла від суперника на початку чверті завдяки результативному відрізку у виконанні капітана Станіслава Тимофеєнка. Хімік не дозволив Дніпру розвинути перевагу і навіть скоротив відставання, однак наздогнати гостей за такою нерезультативної грі не зумів. Гості вистояли в захисті, дозволивши Хіміку за останню чверть набрати лише 9 очок.

Дніпро вдруге в сезоні обіграв Хімік на виїзді, а южненці не зуміли взяти реванш за поразку в півфіналі Кубка України, зазнавши своєї п'ятої поразки в сезоні. Також варто відзначити, що після цього матчу команда Журавльова знаходиться лише на відстані однієї перемоги від южненського клубу, який як і раніше йде другим.

Найближчі ігри

Хімік свій наступний матч проведе 5 березня вдома проти Запоріжжя-ZOG, а Дніпро у цей же день гратиме у Одесі проти БІПи.

Володимир Коваль: В півфіналі на нас чекає принциповий суперник — Черкаські Мавпи
Учасники матчу Політехніка-Галичина — Дніпро підбили підсумки серії
Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.