Збірна України здолала Албанію на турнірі в Естонії

Збірна України здобула другу перемогу на Міжнародному турнірі в Талліні, здолавши в контрольному поєдинку збірну Албанії, яка, як і підопічні Євгена Мурзіна, продовжує підготовку до відбору на Євробаскет-2017.

Другий матч турніру збірна України розпочала низькою п'ятіркою з Артамоновим, Мішулою і Глєбовим на задній лінії та Бобровим і Пустовим - в передній. Албанці, незважаючи на статус аутсайдерів, поєдинок почали досить впевнено і навіть мінімально лідирували по ходу стартової десятихвилинки, однак активна ротація, яку анонсував Євген Мурзін перед турніром, принесла свої плоди. Гравці, які вийшли з лави, додали нашій команді енергії в атаці, що дозволило збірній України піти на першу перерву при 8-очковому гандикапі.

Нульовий відсоток реалізації триочкових українські баскетболісти сповна нівелювали відмінною реалізацією середніх, зокрема, вдалою грою в трисекундній, де справно набирали очки Пустовий та Кравцов. Зробивши ривок в кінцівці першого періоду, підопічні Мурзіна утримували суперника на комфортнiй дистанції до великої перерви, вигравши 20-хвилинку з рахунком 40:25.

Другу половину матчу Мурзін почав зі сдвовенним центром - Кравцовим і Пустовим, що дозволило українцям зміцнити перевагу на щитах. Головною проблемою нашої команди досi залишалася реалізація кидків з-за дуги - лише 1 з 15 триочкових закинули українська збірна за підсумками 30 хвилин матчу, а автором єдиного точного кидка став Рябчук. До слова, захисник корисно увійшов в гру з лавки, допомагаючи команді не тільки набраними очками, але й активною грою на щитах. Албанія ж грала менш агресивно за суперника, про що свідчить кількість штрафних, яких албанці пробили в п'ять разів менше нашої команди, а черговий міні-ривок в кінцівці третього перiоду у виконанні Корнієнка та Кравцова ускладнив завдання для суперника до максимуму.

Незважаючи на те що українська збірна значно зменшила оберти, дозволивши супернику виграти заключний період, кінцівка матчу, як і передбачалося, виявилася лише формальністю. Команда Мурзіна довела матч до перемоги, а наставник використав черговий шанс випробувати різноманітні взаємодії шляхом широкої ротації. Відзначимо, що так і не зіграв у матчі розігруючий Денис Лукашов, однак і без допомоги захисника наша команда здобула перемогу - 71:65.

Заключний третій поєдинок на турнірі в Естонії збірна України проведе проти Ізраїлю завтра, 26-го серпня, о 16:30.

Міжнародний турнір в Естонії

Таллінн. Другий ігровий день

Україна - Албанія 71:65 (24:16, 16:9, 18:17, 13:23)

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025