БІПА — Дніпро 50:82 (15:11, 9:22, 11:30, 15:19)

БІПА: Жуковський 17, Фандербурк 7, Кушніров 6

Дніпро: Шундель 19 + 5 підбирань, Тимофеєнко 12 + 5 підбирань + 5 передач, Загреба 10 + 6 підбирань, Шевченко 10

Хід грі

Одесити краще почали матч завдяки більш агресивному та швидкому нападу. Господарі добре рухали м'яч, отримуючи можливості для вільного кидка. Дніпро в дебюті діяв не дуже енергійно, та й відсоток у комнади Журавльова був відверто невисоким. На першу перерву команди пішли за 4-очкової переваги БІПи, проте в другій чверті гості перевернули все з ніг на голову. Дніпро влучив майже всі свої кидки, в тому числі дальні спроби, оформивши вбивчий ривок 15:0. Варто відзначити вагомий внесок гравців лавки: Шундель і Шевченко ідеально увійшли в гру, набравши на двох 15 очок при 100% реалізації кидків з гри. Прийти в себе одесити зуміли лише у кінці другої десятихвилинки. Третій в матчі точний триочковий Жуковського і ендван Фандербурка позбавили гостей двозначної переваги, проте на велику перерву Дніпро пішов, маючи за плечима комфортний 9-очковий гандикап.

У третій чверті Дніпро остаточно розправив крила в атаці: команда Журавльова атакувала з фантастичним відсотком, реалізовуючи більш 62%(!) триочкових, і набрала 30 очок за чверть. БІПА на тлі фантастичної гри суперника, остаточно опустила руки, почала допускати більше втрат і на останню перерву в цьому матчі пішла, маючи 28 очок відставання від володаря FreezeOil Кубка України.

Четверта чверть виявилася формальністю. Дніпро в цьому матчі продемонстрував шикарну гру в атаці, і взяв реванш за поразку в Одесі в попередньому матчі. БІПА хорошу гру показала лише в першій чверті, після чого отримала затяжний ривок від Дніпра у відповідь, зазнавши розгромної поразки.

Герої матчу

Дніпро продемонстрував практично ідеальну командну гру, зайвим підтвердженням чому є той факт, що 10 з 12 виконавців, заявлених на матч, відзначилися набраними очками. Однак окремо варто відзначити шикарну гру Шунделя, який, вийшовши з лави, знайшов свій кидок, зловив темп гри і набрав 19 очок.

Найближчі матчу

БІПА свій наступний матч у Суперлізі Парі-Матч проведе 19 березня вдома проти Волиньбаскета, а Дніпро 17 березня вдома гратиме проти Політехніка.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.