Кривбас здобув важливу перемогу над Динамо

В одному з перших матчів тижня Суперліги Фаворит Спорт в Кривому Розі місцевий Кривбас приймав київське Динамо.

На старті поєдинку гра лідерів чемпіонату проходила досить рiвно - без сплесків. Було помітно, що суперники добряче вивчили один одного в попередніх матчах. Коуч киян Володимир Рижов використовував активну ротацію, проте заміни наставника не завжди приносили користь команді. Чигринов, відігравши всього чотири хвилини в стартовому періоді примудрився отримати три швидких фоли і допустити три втрати, випавши з захисних схем своєї команди.

Кривбас скористався величезною кількістю помилок столичного клубу в першому періоді і відігравши більш стабільно, виграв його - 17:13. Динамо ж зіткнулося з величезними проблемами вже на старті матчу, допустивши 11(!) втрат за перші десять хвилин гри.

Після перерви команди набирали очки з меншим завзяттям. Кияни трохи налагодили гру в обороні - активно працював в захисті Липовий, який помітно додав команді Рижова агресивності на своїй половині. Також гості зменшили кількість втрат, що допомогло їм спочатку скоротити відставання до двох очок, а на 17-й хвилині матчу і зрівняти рахунок.

Однак останнє слово в першій половині зустрічі залишилося за господарями. Кривбас на чолі з Глєбовим і Ліповцевим організував ривок 10:0 і пішов на велику перерву, маючи в активі більш-менш комфортну 10-очкову перевагу.

На старті третього періоду провідний бігмен Динамо Михайло Анісімов отримав четверте персональне зауваження, що безумовно додало головного болю наставнику киян. У команді Плеханова з трьома фолами було ударне тріо Івшин-Забірченко-Липовцев. Однак проблеми з зауваженнями господарів не особливо турбували: Кривбас застосовував свій фірмовий пресинг, провокуючи суперника на чергові втрати.

За 4 хвилини до кінця третього періоду перевага господарів у цьому матчі сягнула вже максимальних 12 балів, а Михайло Анісімов, в цей же момент отримав свій останній п'ятий фол. Ні пасивному Доггету, ні Человану, який не встигав за опонентами, повноцінно замінити Анісімова в цьому матчі так і не вдалося. Кривбас мінімально виграв третій період, зберігши зароблену ще в першій частині зустрічі перевагу.

У заключному періоді господарі не дали приводу сумніватися в своїй перевазі. Команда Плеханова виграла всі окремо взяті чверті, а кияни так і не зуміли зломити хід зустрічі після великої перерви. Переконлива і грамотна перемога Кривбаса - 75:60.

Суперліга Фаворит Спорт

10 березня. Кривий Ріг

Кривбас - Динамо 75:60 (17:13, 17:11, 19:18, 22:18)

Статистика матчу.

Олександр Тищенко: Зараз є відчуття свята, але матч – вже історія
Центровий Черкаських Мавп Олександр Тищенко прокоментував вихід команди до півфіналу Суперліги Favbet.
Володимир Коваль: Нам дійсно було важко, грали ротацією, в котрій ми не звикли грати
Наставник Дніпра розповів про проблеми, з якими зіткнулась команда перед матчами плей-оф з Політехнікою-Галичиною.
Михайло Переверзій: Дякую вболівальникам, давно такої атмосфери не бачили
Головний тренер Рівного прокоментував перемогу команди в першому матчі плей-оф проти Старого Луцька.