У Одесі зіграно матчі ВЮБЛ серед юнаків 2005 р.н.

У Одесі зіграно матчі ВЮБЛ серед юнаків 2005 р.н.
16 квітня 2017, 17:32Новини ФБУ

Тривають  матчі другого етапу першості Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2005 року народження. Дві одеські команди – СДЮСШОР імені Бориса Литвака та ОБШ імені Олександра Білостінного з 11 по 14 квітня приймали в універсальному спортивному комплексі Одеса своїх чергових суперників – запорізьку ДЮСШ-12 та ДЮСШ з міста Бар Вінницької області. 

Одесити з двох спортивних шкіл по два рази зіграли з кожним з своїх гостей. Турнірне становище команд-суперників дозволяло заздалегідь зробити цілком вірогідний прогноз на ці двобої. Вихованці Леоніда Милосердного зі СДЮСШОР Литвака за втраченими очками одноосібно очолюють турнірну таблицю другого етапу першості, адже вони до цього туру  мали лише одну поразку при 13-ти перемогах.

Підопічні Андрія Другачонка з ОБШ Білостінного також розташовуються в групі лідерів – до звітних зустрічей в їх активі було 11 перемог та 3 поразки. Натомість юні запоріжці виграли лише двічі, та зазнали 14-ти поразок. Також дві перемоги, але  у 14-ти зустрічах було на рахунку баскетболістів з Бару. Усі матчі завершилися перемогами одеських команд з різницею у рахунку від 13 до 38-ми очок. Суперники, як могли намагалися чинити опір господарям майданчику, але зазвичай їхніх сил вистачало хіба що до великої перерви.  У підсумку команда СДЮСШОР імені Литвака виграла у запоріжців з рахунком 46:33 та 53:26, а у хлопців з Бару – 64:43 та 62:43. Юні баскетболісти зі школи Білостінного виграли у ДЮСШ-12 - 40:19 та 47:16, а у представників Вінниччини -   86:48 та 68:35.Після звітного туру обидва представники Одеси збільшили свій турнірний доробок на 8 очок, та залишились у чільній групі. Багато що зможе прояснити у розстановці лідерів наступний тур у Черкасах, де одеські команди зіграють за принципом "стінка на стінка" з Черкаськими Мавпами та з дніпровською СДЮСШОР-5.