Авангард вдруге поступився в Східно-Європейській лізі

Представник столичного баскетболу – "Авангард" вдруге програв в Ризі.  Цього разу підопічні Володимира Холопова мінімально поступилися суперницям з Литви  - команді "Кібіркштіс". Фінальний рахунок в матчі 54:51 на користь команди з Вільнюса.

Вже в першій чверті литовки захопили лідерство і тримали "Авангард" на невеликій дистанції, поступово збільшуючи власну перевагу. Так наприкінці третього періоду рахунок на табло був 49:34!

В останньому відрізку матчу українки спробували зробити диво та наздогнати суперниць і їм це практично вдалося! Але в заключні секунди гри нашим баскетболісткам так і не вдалося виконати влучний трьохочковий кидок.

Найкращою серед українок стала капітан команди – Євгенія Спітковська. На її рахунку 15 очок та 9 підбирань за 34 хвилини на паркеті.

Володимир Холопов: лише в іграх із сильними суперниками ти прогресуватимеш
Головний тренер БК Авангард підбив підсумки виступів своєї команди у Східно-Європейській лізі
Східно-Європейська ліга: Авангард зіграє у Польщі
3-го і 4-го грудня київський Авангард проведе два матчі Східно-Європейської ліги у польському Любліні
Володимир Холопов: уроки Східно-Європейської
Які уроки виніс з трьох поразок у Східно-Європейській Лізі очільник жіночого "Авангарду" Володимир Холопов?
"Авангард" втретє програв у СЄБЛ
Українки поступилися латвійському ТТТ у матчі Східно-Європейської баскетбольної ліги
Володимир Холопов: такі матчі – гарна школа для "Авангарду"
Головний тренер київського "Авангарду" Володимир Холопов підбив попередні підсумки виступів своєї команди у першому турі Східно-Європейської жіночої баскетбольної Ліги
Представник столичного баскетболу – "Авангард" вдруге програв в Ризі.
Східно-Європейська Жіноча Баскетбольна Ліга: ножі за влучність!
Київський Авангард проведе другий матч у Східно-Європейській жіночій баскетбольній лізі
"Авангард" програв у дебютному матчі СЄБЛ
Киянки поступились словацькій "Гуд Енджелс" у першому матчі СЄБЛ
Ірина Цекова: ми потребуємо підтримки вболівальників
Досвічений гравець новоствореного київського "Авангарду" Ірина Цекова напередодні старту у Східно-Європейській Баскетбольній Лізі оцінює шанси команди на успіх у матчах першого туру
Олена Огороднікова: дівчата у нас інтелектуальні
Асистент Володимира Холопова в Авангарді і збірній України Олена Огороднікова розповідає про функції граючого тренера
Євгенія Спітковська: ми любимо смак перемоги
Капітан київського "Авангарду" і гравець національної жіночої збірної України Євгенія Спітковська привітала хлопців з виходом на ЄвроБаскет
Володимир Холопов: ящо ми не хочемо стати чемпіонами, навіщо ми тоді зібралися?
Головний тренер жіночого БК "Авангард" Володимир Холопов розповідає про готовнысть команди до старту у Східно-Європейській Баскетбольній Лізі