Українці за кордоном: дабл-дабли Фесенка та Корнієнка, результативна гра Пустозвонова

Капітан збірної України і центровий італійського "Авелліно" Кирило Фесенко допоміг своїй команді перемогти у поєдинку Ліги чемпіонів проти іспанського "Тенеріфе" - 78:66.

Українець, відігравши 20 хвилин, набрав 13 очок, зібрав 14 підбирань (7 в атаці) і зробив 1 перехоплення при 3 фолах і 2 втрати. "Авелліно" після 13-го туру займає 2 місце в групі D, маючи в активі 9 перемог.

Свінгмен французького "Монако" Сергій Гладир участі в матчі Ліги чемпіонів проти чеського "Німбрука" (66:76) не бав.

Команда українця, маючи в пасиві лише 2 поразки, продовжує очолювати групу А.

У Єврокубку "Валенсія" центрового збірної України В'ячеслава Кравцова здобула виїзну перемогу над ще одним іспанським клубом "Унікахою". В поєдинку 3-го туру другого групового раунду команда українця виграла з рахунком 78:70, а сам Слава, вийшовши в старті і відігравши 12 хвилин, записав в актив 7 очок (3/4 двоочкових, 1/2 штрафних), 1 підбирання в атаці і 1 блок-шот при 2 фолах . "Валенсія", очолює групу Н, вигравши всі три матчі раунду Топ-16.

Форвард румунського "Клужа" Максим Пустозвонов програв свій третій матч у Кубку Європи FIBA, поступившись на домашньому паркеті угорської "Альбі" - 81:86.

Українець знову став найрезультативнішим гравцем у своїй команді, записавши в актив за 31 хвилину на майданчику 23 очка (6/7 двоочкових, 3/6 триочкових, 2/3 штрафних), 4 підбирання (1 в атаці), 2 передачі, 3 перехоплення та 1 блок- шот при 4 фолах. "Клуж" за підсумками 5 турів посідає в своїй групі 3 місце.

Також у Кубку Європи FIBA ??зійшлися команди українських виконавців - "Єнісей" Дениса Лукашова та "Лукойл Академік", кольори якого захищає Максим Корнієнко.

Російський клуб, граючи на виїзді, здобув перемогу з рахунком 97:92, а Лукашов, відігравши 15 хвилин, набрав 7 очок (1/1 двоочкових, 1/1 триочкових, 1/1 штрафних), зробив 2 підбирання, 2 перехоплення та 1 передачу при 1 втраті і 5 фолах.

Корнієнко, який вийшов в старті "Лукойл Академіка", відіграв більше корисно, набравши за 31 хвилину 16 очок (4/4 двоочкових, 2/3 триочкових, 2/2 штрафних), 11 підбирань (2 в атаці), 1 передачу і 1 блок при 4 фоли і 1 втрати.

"Єнісей" продовжує лідирувати в групі, маючи в активі 4 перемоги в 5 матчах, а "Лукойл Академік" йде на 2 місці в квартеті з 3 перемогами в 5 поєдинках.