В’ячеслав Кравцов: буду здоровим, з радістю приїду до збірної України

В’ячеслав Кравцов: буду здоровим, з радістю приїду до збірної України
17 березня 2016, 09:07Новини баскетболу

Центровий збірної України В’ячеслав Кравцов вперше не зіграв на великому міжнародному турнірі в складі збірної України, пропустивши ЄвроБаскет-2015. У інтерв’ю fiba.com баскетболіст розповів про готовність продовжити виступи за національну команду.

"На майданчику я досить жорсткий, а за його межами – привітний", так описує себе центровий збірної України В’ячеслав Кравцов.

Гравець встиг насолодитися пригодами на трьох континентах. У 2012 він з’явився в НБА. Після сезону в Детройті провів ще один у Фініксі. 2014 Кравцов переїхав до Китаю. У вересні минулого року українець повернувся до Європи, де підписав короткотерміновий контракт з московським ЦСКА. Зараз він – гравець іспанської Сарагоси.

"Я все ще переконаний, що зробив правильний вибір, коли поїхав до Китаю. Я мало грав у США, особливо останнього року, коли отримав травму", - сказав 28-річний центровий.

"Так що я вирішив перейти в лігу, де міг би грати та повернути впевненість. Зараз я намагаюся знову зарекомендувати себе в Європі. Мій агент каже, що насправді мене тут мало знають", - роз’яснив українець.

Однак товариші по національній команді та вболівальники дуже добре пам’ятають, наскільки корисним на майданчику може бути Кравцов.

Він був одним з основних гравців збірної України Майка Фрателло, яка досягла історичного шостого місця на ЄвроБаскеті-2013.

Наступного сезону Україна виступила на дебютному чемпіонаті світу, але нестабільність в країні згодом все змінила.

Влітку минулого року Кравцов вперше пропустив великий міжнародний турнір з того часу, як став гравцем національної збірної.

"Я намагався знайти нову команду в США. Деякі з них звали мене на передсезонні збори. Тому я не зміг поїхати на ЄвроБаскет-2015. Я грав за збірну 10-11 років поспіль і завжди з задоволенням приїздив. Та іноді буває так, що ви маєте зробити вибір. Хлопці запекло билися в Ризі, конкурували з кожним суперником по групі. Зовсім трохи не вистачило, щоб пройти в наступний раунд", - сказав центровий.

Однак Кравцов не залишає надію знову зіграти за національну команду.

У відборі на ЄвроБаскет-2017 Україна гратиме в групі зі Словенією, Болгарією і Косово.

"Якщо буду здоровим, готовий грати. У нас відбулися певні зміни. Схоже, ми повинні починати все спочатку. Вважаю, Словенія – фаворит нашої групи. Але ми постараємося зіграти найкращим чином і показати, що можемо бути жорсткою командою", - роз’яснив Кравцов.