Запрошуємо на великий баскетбольний день на головній спортивній арені України

Запрошуємо на великий баскетбольний день на головній спортивній арені України
03 лютого 2016, 11:35Новини ФБУ

Національна жіноча збірна України 20 лютого зіграє черговий матч відбору на ЄвроБаскет-2017. Попередні два поєдинки, домашній з Люксембургом і гостьовий з Німеччиною, підопічні Володимира Холопова виграли. Чи продовжать вони переможну тенденцію у матчі з баскетболістками Сербії. Поки що у групі Д спостерігаємо двовладдя саме учасниць київського матчу. Хто з них вийде в одноосібні лідери?

Коли сили кломанд приблизно рівні, долю суперництва визначає головний чинник – вболівальницька підтримка! Заповнені трибуни полегшать переможне завдання нашим дівчатам.

Цього ж дня на паркеті Палацу спорту відбудуться два матчі Суперліги Фаворит Спорт. Хто пам`ятає сценарій розвитку подій у супертриллері "Динамо" - "Хімік" січневого зразка, не пропустить чергове суперництво команд, що демонструють якісний баскетбол де б не грали. А особливо в очному протистоянні. Також цього дня столичний "Інфіз" поміряється силами з одеською БІПою. У складі обох команд виступають чимало яскравих виконавців, що здатні створити баскетбольне свято шанувальникам гри у помаранчевий м`яч.

Розклад матчів 20 лютого у Палаці спорту:

1. 14:00 ІНФІЗ - БІПА
2. 17:30 УКРАЇНА - СЕРБІЯ
3. 20:00 ДИНАМО - ХІМІК