Черкаські Мавпи - Інфіз: команда Міхельсона продовжила переможну серію

Черкаські Мавпи - Інфіз: команда Міхельсона продовжила переможну серію
14 лютого 2016, 15:29Новини ФБУ

Завдання суперників в цьому протистоянни були зрозумілі. Інфізу, що бореться з Волиньбаскетом за останню путівку в плей-офф, потрібно було чіплятися в виїзному поєдинку з Мавпами, які набрали солідну форму, вигравши останні шість матчів Суперліги Фаворит Спорт.

Вже з перших хвилин поєдинку Мавпи почали справно набирати очки, атакуючи кільце суперника з дуже пристойним відсотком. Студенти дихали в спину супернику до екватора періоду завдяки старанням Дзюби, який кілька разів на швидкості перегравав своїх опонентів. Ситуація змінилася після першого тайм-ауту: Черкаси почали втікати у відрив і забили серію вільних кидків. Закріпивши активні дії в атаці щільним захистом, команда Міхельсона впевнено виграла період, набравши 28 очок.

Після першої перерви перевага Мавп продовжувала стрімко зростати і швидко досягнула 20-очкової позначки. Гості зіткнулися з серйозною проблемою на щитах - команда Лебедінцева повністю програвала підбір. При цьому Інфіз відверто не справлявся в захисті, частенько дозволяючи господарям атакувати з вільних позицій, чим Мавпи звичайно користувалися, атакуючи з гри з більш ніж 60-відсотковою точністю. Вже до великої перерви всі гравці Мавп, які виходили на майданчик, відзначилися набраними очками. Більш командна і швидка гра господарів дозволила їм піти на велику перерву з 15 пунктами переваги і 52 очками в активі.

У третьому періоді гра проходила за сценарієм першої половини зустрічі. Мавпи продовжували чергувати точні триочкові кидки з заграванням великих під щитом. Активно працював Завадський, раз по раз переграючи своїх опонентів у фарбі. У гостей, як і в першій частині гри, виділявся Антон Дзюба. Цікаво, що бігмен киян левову частку очок набирав саме через Завадського, залишаючись разом з Добриковим найрезультативнішим гравцем своєї команди.

У Мавп набрані очки розподілялися більш рівномірно - п'ять гравців господарів подолали 10-очкову позначку. Міхельсон активно тасував склад, випробовув різноманітні взаємодії, що не заважало його команді зберігати більш ніж комфортну перевагу.

До останньої чверті Мавпи підійшли вже з 24-очковим гандикапом, який розвіював будь-які надії на інтригу в цьому матчі. Міхельсон в кінцівці надав відпочинок своїм лідерам, що не завадило господарям пробити сотню і довести матч до впевненої перемоги - 100:84.

Суперліга Фаворит Спорт

14 лютого. Черкаси

ЧЕРКАСЬКІ МАВПИ - ІНФІЗ (Київ) 100:84 (29:19, 24:18, 29:20, 19:27)

Статистика матчу