Кривбас вийшов у лідери Суперліги Фаворит Спорт

Кривбас вийшов у лідери Суперліги Фаворит Спорт
06 лютого 2016, 19:45Новини баскетболу

 Кривбас здобув перемогу над Запоріжжям у матчі 14-го туру Суперліги Фаворит Спорт і очолив турнірну таблицю

Рахунок у матчі, в якому зустрічалися друга і шоста команди Суперліги Фаворит Спорт, суперники не могли відкрити перші дві хвилини. Це вже несподіванка у баскетболі. Далі – більше. Після того, як Запоріжжя вивів вперед двоочковим Змітрович, гості продовжили грати впевнено і влучно. Лише за три хвилини до завершення першої чверті Кривбасу вдалося вийти вперед завдяки трюльнику Глєбова, а на останніх секундах цього відрізку матчу Ворнік схилив шальки терезів на користь господарів знов таки влучним триочковим. 16:15 – перша чверть.

На другу чверть  Кривбас вийшов більш мобілізованим і коли той-самий Ворнік черговим триочковим збільшив перевагу господарів до шести очок, Дмитро Щиглінський взяв тайм-аут. Втім, зупинити господарів його підопічним вже було складно. За 6 хвилин, аж допоки Змітрович двічі розписався у кошику господарів, Запоріжжя набрав два очки, а Кривбас – 12. Втім, ближче до завершення першої половини гості знайшли у собі сили скоротити відставання. А після трюльника Овдєєнка розрив став мізерним – одне очко. На останній хвилині другої чверті тренери команд двічі брали тайм-аут. Після першого у Запоріжжя Буц зрівняв рахунок 37:37. А ось 17 секунд, що були у розпорядженні Кривбасу, підопічні Валерія Плєханова не використали.

Поперерві Кривбас підвищив оберти і здійснив чергову спробу повернути ініціативу у матчі. Але незважаючи на трюльники Щєпкіна і Глєбова запорожці вправно реагували на виклики господарів. Аж ось Бояркін триочковим збільшив перевагу Кривбасу до п'яти очок, а потім Глєбов вдало виконав кидок з-за дуги. І вже +8 на користь Кривбасу. За дві секунди до завершення чверті запоріжці зфолили на Глєбову. Дмитро Щиглінський виявив незадоволення діями судді. Але рішення залишилося у силі. Глєбов виконав вирок і Кривбас пішов на коротку перерву з перевагою у вісім очок. З цією ж перевагою господарі виграли третю чверть. На початку заключної десятихвилинки Глєбов знову продемонстрував рівень своєї кваліфікації, збільшивши розрив до 12 очок. Довести  справу за такого розкладу до перемоги Кривбасу було справою техніки. Гості намагалися непогодитися з таким сценарієм. Але їхніх спроб виявилося замало для командного успіху.

Кривбас знову очолив турнірну таблицю Суперліги Фаворит Спорт. Як мінімум до вечора неділі він буде одноосібним лідером. В останній день тижня на лідерство знову зазіхне Хімік. Якщо він у Южному переможе Черкаські Мавпи, знову матимемо двовладдя на горі таблиці.

Суперліга Фаворит Спорт
6 лютого. Кривий Ріг
БК Кривбас – БК Запоріжжя 70:64 (16:15, 21:22, 21:13, 12:14)

Статистика матчу