Українці за кордоном: перемоги в Іспанії, результативні Фесенко та Корнієнко

Центровий збірної України В'ячеслав Кравцов допоміг "Валенсії" здобути 7 перемогу в чемпіонаті Іспанії. Команда українця вдома розгромила "Більбао" (83:61), а наш бігмен за 25 хвилин набрав 10 очок, (4/6 двоочкових, 2/3 штрафних), зробив 4 підбирання, 1 передачу, 1 перехоплення і 1 блок-шот при 2 втратах.

Після 11 турів іспанської "регулярки" "Валенсія" посідає 4 місце в турнірній таблиці.

Ще один центровий національної збірної Артем Пустовий відіграв 19 хвилин за "Обрадойро" в домашньому матчі проти "Ховентуда". За відведений ігровий час в матчі, який його команда виграла з рахунком 80:67, українець відзначився 9 очками (4/6 двоочкових, 1/1 штрафних), 3 підбираннями і 3 блок-шотами при 3 втратах.

Команда українця трохи поліпшила свої позиції в турнірній таблиці і після 11 матчів посідає 12 місце, маючи в активі 4 перемоги.

Капітан збірної України Кирило Фесенко провів вдалий матч за "Авелліно", проте його команда вдома поступилася супернику "Хіміка" по Лізі чемпіонів "Венеції", програвши з рахунком 80:78.

Фесенко, вийшов у старті, зіграв 23 хвилини і набрав 15 очок (4/6 двоочкових, 7/9 штрафних), зробив 8 підбирань (3 в атаці), 1 передачу і 1 блок-шот при 1 фолі.

"Авелліно" після 10 матчів "регулярки" займає 4 місце, маючи в активі 7 перемог.

Всього 3 хвилини за "Штельмет" відіграв Ігор Зайцев. Команда українця вдома перемогла "Ассеко" (82:80), проте українець нічим особливим відзначитися не встиг, не влучивши один триочковий. Команда українця після 10 турів посідає 4 місце, маючи в активі 7 перемог.

Розігруючий збірної України Денис Лукашов, який виступає в Лізі ВТБ за "Єнісей" в матчі проти "Калева" очок не набрав (0/2 триочкових), зробив 1 підбирання у захисті, 4 передачі при 1 втраті 1 фолі за 9 хвилин гри. Команда українця програла на виїзді з рахунком 90:99 і після 9 матчів посідає 8 місце, маючи в активі 4 перемоги.

Результативний матч за болгарський "Лукойл Академік" провів ще один представник збірної України Максим Корнієнко. Форвард допоміг своїй команді на виїзді перемогти "Рілски Спортіст" (94:90), набравши 24 очка (4/5 двоочкових, 4/7 триочкових, 4/4 штрафних), зробивши 7 підбирань (2 в атаці), 3 передачі, 2 блок-шота і 1 перехоплення при 1 фолі і 1 втраті. "Лукойл Академік" продовжує впевнено лідирувати в національній першості, маючи в активі 7 перемог у 8 матчах.

Другої поразки в чемпіонаті Франції зазнав "Монако" Сергія Гладиря, який вдома поступився "Парі-Леваллуа" з рахунком 83:98. Український свінгмен в цьому матчі відіграв 30 хвилин, за які встиг відзначитися 6 очками (0/1 двоочкових, 2/6 триочкових), 3 підбираннями та 2 передачами при 2 втратах і 5 фолах.

Незважаючи на поразку, команда українця продовжує очолювати турнірну таблицю, маючи 9 перемог після 11 зіграних матчів.

Скромний матч за університет Ла Саль провів український форвард Євген Сахнюк, який в матчі проти команди університету Бакнелл (83:73) відіграв 7 хвилин. За відведений ігровий час представник України в NCAA відзначився 4 очками (2/4 двоочкових), 1 підбиранням та 1 блок-шотом.

Відзначимо, що "Трікала" українського свінгмена Олександра Липового свій матч в чемпіонаті Греції проведе сьогодні, 5 грудня, а Максим Пустозвонов матч, в якому його "Клуж" переміг бухарестське "Динамо", пропускав.

Чоловіча збірна України — на 36 місці в оновленому світовому рейтингу ФІБА
Національна збірна України втратила одну позицію після матчів в лютому
Віталій Степановський: Зробимо все, щоб виграти чотири наступні матчі
Головний тренер збірної України підбив підсумки першого вікна кваліфікації Євробаскету-2025
Олександр Ковляр — другий кращий асистент в першому вікні відбору на Євробаскет-2025
Розігруючий збірної України — в топі за одним з ключових статистичних показників
Віталій Степановський: Нам треба зробити висновки і зіграти краще в наступному вікні
Головний тренер та гравець збірної України — про матч проти Португалії
Україна програла Португалії у відборі на Євробаскет-2025
Перше відбіркове вікно збірна Україна завершила без перемог
В'ячеслав Бобров піднявся на шосте місце в рейтингу скорерів збірної і увійшов до топ-5 за підбираннями
Відбулись зміни в двох історичних рейтингах кращих гравців національної збірної України
Збірна України відвідала в госпіталі воїнів ЗСУ
Національна команда підтримала українських героїв та запросила на гру проти Португалії
Триває продаж квитків на матч Україна — Португалія!
Чоловіча національна команда зіграє у відборі на Євробаскет-2025 в Ризі
Україна програла на старті в Словенії: турнірна таблиця групи відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча збірна України знаходиться на останньому місці після стартового туру в своїй групі
Віталій Степановський: Погано почали другу половину, особливо третю чверть
Головний тренер та капітан збірної України — про матч проти Словенії
Збірна України поступилась на виїзді Словенії на старті відбору на Євробаскет-2025
Чоловіча національна збірна з поразки розпочала кваліфікацію на чемпіонат Європи
Словенія — Україна: відеотрансляція матчу кваліфікації Євробаскета-2025