БІПА завершила регулярний чемпіонат перемогою над Волиньбаскетом

БІПА завершила регулярний чемпіонат перемогою над Волиньбаскетом
15 березня 2017, 20:45Новини ФБУ

Анкета матчу

БІПА - Волиньбаскет 90:58 (29:16, 24:16, 22:13, 20:13) 

БІПА: Кушніров 13 + 6 підбирань, Фандербурк 12 + 5 підбирань + 4 передачі, Антонець 10, Артамонов 10, Челован 10 + 5 підбирань

Волиньбаскет: Шкондя 12, Полюляк 10 + 9 підбирань

Статистика матчу

Хід гри

Господарі спокійно заволоділи перевагою з перших секунд матчу. Одесити вдаліше атакували з гри і в цілому діяли в атаці різноманітніше за суперника, що дозволило підопічним Вадима Пудзирея впевнено виграти першу чверть, за яку його команда набрала 29 очок. У дебюті другої десятихвилинки, зонний захист дозволив Волиньбаскету трохи остудити атакуючий порив одеситів, однак непоганий відрізок в захисті виявився занадто короткостроковим і не вплинув на хід гри. Гості не справлялися у трехсекундній з Челованом, який завдяки габаритам без проблем розбирався з опонентами, і в цілому поступалися супернику за всіма статистичними показниками. БІПА набрала за першу половину 53 бали і з комфортною 21-очковою вирушила на велику перерву.

У третій чверті одесити продовжили гнути свою лінію. Пудзирей, користуючись домінуванням своєї команди в цьому матчі, дав пограти всім своїм виконавцям, розширивши ротацію. Відмінно в гру з лави увійшов Кушніров, який після великої перерви підмінив у трисекундній Челована і в підсумку став найрезультативнішим гравцем матчу. При цьому вже під кінець десятихвилинки на паркеті побували усі 12 гравців господарів, заявлених на матч, а не зумів відзначитися набраними очками лише Розенцвіт. Після великої перерви господарі продовжували якісно атакувати з-за дуги, реалізуючи більше 50% кидків з дальньої дистанції. Гості ж, як і раніше тотально програвали щит і в заключній чверті просто догравали поєдинок, так i не зумівши завдати супернику опору в цьому матчi.

Найближчі матчі

БІПА виграла останній матч регулярного чемпіонату, завершивши "регулярку" з 14 перемогами і 13 поразками. Волиньбаскет свій останній матч сезону проведе 16 березня в Южному проти чемпіона України Хіміка.