Андерсон: для мене велика честь грати в "Динамо"

Андерсон: для мене велика честь грати в "Динамо"
11 січня 2016, 13:39Новини ФБУ

Новачок київського "Динамо" Майкл Андерсон Діетоні дав клубній прес-службі перше інтерв’ю в Україні.

-  Майкле, ви прилетіли і одразу в бій. Які враження від перших двох матчів в Україні?
- Для мене велика честь, і я щасливий мати можливість грати та демонструвати свої таланти в "Динамо". Чув, що ця команда нова в еліті українського баскетболу. Хочеться взяти участь в її будівництві, та в її історії. Мої перші дві гри пройшли відмінно. Найлоговніше – ми виграли, в мене був шанс поборотися з хорошими гравцями. Я в захваті від нашої команди, тренера та керівництва.

- Що партнери та тренер розповідали про суперників?
- Ніхто толком не говорив мені про опонентів. У нас було не так багато часу. Для мене кожна гра – змагання. Подобається конкурувати та ставати кращим індивідуально і командно. Я все ще знайомлюсь зі своїми партнерами, тренером, містом. Впевнений, що разом ми ставатимемо тільки кращими.

- Розкажіть про свої враження від Києва. Що вдалося побачити?
- Перші дні видались холодними. Раніше в цьому сезоні я грав у Болівії, де було +30 (там ми поступились у фіналі), зараз приїхав у Київ, тут -11. Я прогулювався по місту один чи два рази. Ходив до Софіївського собору де проходять різдвяні ярмарки. Площа зараз дуже красива.

- Ви пограли до цього в багатьох країнах, щось знали про Україну?
- Так, я знав про український баскетбол. Мій найкращий друг Джамал Шуллер виступав раніше в "Хіміку", тому я дуже хотів виграти вчора.

- Як оціните свою фізичну форму?
- Деякий час після сезону в Болівії я не грав, щоб дати можливість тілу відпочити. Добре відсвяткував Різдво перед Новим роком, провів багато часу з родиною та друзями. Тепер прийшов час повертатись до роботи. Я професіонал і звик набирати кондиції швидко.

- Які цілі ставите перед собою в "Динамо"?
- Виграти чемпіонат!