У Ізмаїлі відбувся юнацький турнір з баскетболу

У Ізмаїлі відбувся юнацький турнір з баскетболу
16 березня 2017, 14:46Новини баскетболу

У Ізмаїлі пройшов перший турнір з баскетболу "Спортивні надії Бессарабії". Ініціатором проведення цих змагань виступив відомий український баскетболіст і баскетбольний арбітр - Олександр Раєвський, який є куратором південних регіонів України від Федерації баскетболу України. Безпосередніми організаторами турніру виступили Федерація баскетболу міста Ізмаїла і Ізмаїльський "СОЦ" (Спортивно-оздоровчий центр) за підтримки Федерації баскетболу України. Особистий внесок в організацію змагань внесли президент і віце-президент Федерації баскетболу Ізмаїла Григорій Корчагін і Валентин Поляков. Участь в турнірі брали команди юнаків 2005-2006 років народження з Ізмаїла, Кілії та Рені. Ігри проходили в спортзалі спеціалізованої загальноосвітньої школи №1.

10-го березня головний суддя змагань Микола Шкепу провів парад відкриття, на якому до спортсменів звернулися президент міської федерації баскетболу Григорій Корчагін і директор школи Діана Дудченко. Потім почалися ігри першого турніру "Спортивні надії Бессарабії", які проходили протягом двох днів. Завершував турнір поєдинок Кілійської та Ренійської команд, який і визначив переможця: ним стала команда Кілії (тренер - Леонід Прокопенко). Друге і третє місця зайняли господарі турніру - команди спортивно-оздоровчого центру міськвідділу освіти Ізмаїльської міськради (тренер - Микола Шкепу). А ренійці (тренер команди - Денис Мосейчук) фінішували на четвертому місці. На жаль, не допомогла і підтримка колишнього тренера - Бориса Кюркчі, який за станом здоров'я тимчасово залишив тренерську роботу (але не своїх вихованців!).

Турнір назвав і кращих гравців. Це - Рамін Дем'янов (Кілія), Ілля Брашкін (СОЦ-1), Костянтин Картеляну (СОЦ-2) і Олександр Куртєв (Рені). Відзначимо, що Ілля Брашкін отримав звання кращого гравця за проявлену волю до перемоги - до неї він ішов, не зважаючи на травму пальця.

Розповідь про перший турнірі з баскетболу серед юнаків 2005 - 2006 років народження південного регіону "Спортивні надії Бессарабії" на призи національної федерації баскетболу буде неповною, якщо не назвати суддівську колегію: в неї увійшли Ірина Ковтун, Антоніна Бєловолова, судді Олексій Єлькіна і Володимир Черненко та головний суддя змагань - Микола Шкепу.

 

 

1

2

3

4

Очки

Місце

 

Ізмаїл - 1

 

 

39 : 40

1

68 : 34

2

37 : 22

2

 

5

 

II

 

Кілія

 

40 : 39

2

 

35 : 16

2

51 : 15

2

 

6

 

I

 

Рені

 

34 : 68

1

16 : 35

1

 

20 : 29

1

 

3

 

IV

 

Ізмаїл - 2

 

22 : 37

1

15 : 51

1

29 : 20

2

 

 

4

 

III