Валерій Плеханов: вдячний хлопцям - вони билися, віддавалися боротьбі

Валерій Плеханов: вдячний хлопцям - вони билися, віддавалися боротьбі
27 січня 2016, 22:10Новини баскетболу

Київську серію матчів баскетбольної Суперліги Кривбас завершив з максимальним результатом. Після вольової перемоги над Динамо підопічні Валерія Плеханова більш впевнено розібралися з Інфізом і вийшли у лідери Суперліги Фаворит Спорт. Так, вони зіграли на два матчі більше за Хімік, але южненцям ще треба виграти свої поєдинки


- Нелегкий тур. Кожна гра – непроста. Коли напередодні було виплеснуто чимало емоцій, чимало фізичних сил залишили на майданчику, було складно з одного боку налаштувати хлопців на жорстку, агресивну гру, яку ми культивуємо у захисті. З іншого боку дуже важко було фізично. Лідери все одно провели на паркеті чимало часу і два дні поспіль для нас незвично грати. Як правило хоча б день паузи маємо, тоді простіше. Спарений тур змушує нас на максимумі діяти. Нажаль, ми втратили на невизначений термін Івшина. У нього чи то надрив, чи то розрив литкового м’язу. Діма Забірченко ще буде відновлюватися два-три тижні. До того ж три виконавця з пошкодженнями грали. Я вдячний хлопцям, що вони билися, віддавалися боротьбі, і, можливо, певною мірою неякісний баскетбол у другому матчі київського турне можна пояснити браком фізичних сил. Але перемога є перемога.

- А що з Забірченком?
- У нього ускладнення після грипу.

- Було помітно, що усе ж таки і Глєбов, і Бояркін відшукували у собі резерви сил для здобуття результату.
- Це ж професіонали. На таких тримається наша команда. Якщо ти прийшов сюди, значить маєш виконувати свою роботу у будь-яких умовах. Нічого неймовірного тут не бачу. Нічого геройського вони не вчинили, просто якісно виконували свою роботу. Десь добре, десь місцями добре.

- Після таких перемог, як над Динамо, тріумфаторів зазвичай накриває емоційна спустошеність. Як вам вдалося у стислі терміни вивести підопічних з цього стану?
- До кінця не вдалося вивести. Ви ж бачили, перепадами грали. То +20, то +5. Такі скачки не властиві нашій грі. І така кількість пропущених очків теж не властива нам. Знаєте, десь умовляннями, десь пригримнув – у кожної команди є фішки, які сприяють досягненню результату. Ми його досягли, це найголовніше.