Українці за кордоном: Шундель набрав 10 очок, у Шевченко 14 очок в Естонії

В чемпіонаті Естонії Рапла поступилась Тал/Теху в третьому матчі чвертьфінальної серії 85:92, програючи 1:2. Володимир Шевченко провів на майданчику 29 хвилин, набрав 14 очок (0/3 двоочкові, 3/8 триочкові, 5/6 штрафні), зробив 6 підбирань, 2 передачі при 3 фолах.

Тарту вдома переграв Війсмі 72:65 і виграв чвертьфінальну серію 3:0. Анатолій Шундель за 30 хвилин набрав 10 очок (2/4 двоочкові, 2/6 триочкові), зробив 1 підбирання, 3 передачі, 1 перехоплення, 1 блок-шот при 2 фолах.

Українці за кордоном: Пустовий набрав 11 очок проти Реала, Чумаков допоміг клубу виграти в Грузії

В чемпіонаті Румунії Крайова виграла у Тімішоари серію 2:0, обігравши на виїзді суперника 84:61. Павло Крутоус провів на майданчику 31 хвилину, набрав 15 очок (2/5 двоочкові, 2/3 триочкові, 5/6 штрафні), зробив 3 підбирання, 1 передачу, 1 перехоплення та 1 блок-шот.